You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sofia

Služby a okolie


Rekreačná oblasť Domaša Dobrá je jedna z najvyhľadávanejších oblastí na Domaši.

V čase letnej sezóny sa v zátoke organizujú rôzne podujatia, hudobné festivaly a športové aktivity pre deti i dospelých. Preto sa aj my, v našom areáli snažíme zabezpečiť hosťom všetko, čo je v našich silách a vytvoriť príjemnú atmosféru. 

Malí návštevníci  môžu voľný čas stráviť na detskom ihrisku, ktoré je situované priamo v areáli. V ponuke je aj obľúbená zmrzlina Carte d’Or. Večer pri country-folkovej živej hudbe dospelých potešíme vínom a čapovaným pivom, ale aj domácimi špecialitami. Ubytovaným hosťom vieme poskytnúť súkromnú terasu s prenosným grilom, detským kútikom a rôzne boardové hry, pri ktorých si vychutnajú pokojnú atmosféru v kruhu priateľov a rodiny.

Favoritom pre aktívnych dovolenkárov je novootvorená požičovňa bicyklov, ktorá Vám zapožičia úplne nové horské bicykle značky TREK a ORBEA, vrátane prilby na hlavu. Aktuálny cenník na sezónu 2020:

 

Prenájom na 3h
10€
Prenájom na 6h 13€
Prenájom na celý deň 15€

Ubytovaným hosťom penziónu SOFIA a skupinovým nájomcom (5 bicyklov a viac) poskytujeme zľavu -20%


Warning: getimagesize(modul_fotogalerie/Bicykle/images/image/IMG_4726.JPG): failed to open stream: Adresář nebo soubor neexistuje in /var/www/clients/client338/web946/web/photoswipe/index.php on line 81